top of page

Pracujemy na terenie całego kraju. Mamy dwie ekipy budowlane i wykwalifikowany serwis.

Realizacje

To są wybrane realizacje nasze i firm których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. Mając wieloletnie doświadczenie budowaliśmy praktycznie każdy rodzaj basenu. Pracujemy z najlepszymi markami na świecie i dostarczamy wyłączeni produkt Premium najwyższej jakości. Budując z nami masz pewność, że basen będzie służył Tobie i Twojej rodzinie na długie lata. 

Basen_Magiline_2022 (14).jpg
Basen_Magiline_2022 (14).jpg

Baseny skimmerowe są najpopularniejszymi basenami w naszym regionie geograficznym. Baseny tego typu buduje się również stosunkowo szybko od 3-6 tygodni w zależności od pogody, frontu robót i możliwości terenowych. Należy pamiętać, że do 50 m2 basen taki buduje się bez pozwolenia na budowę. Nasza firma buduje basen kompleksowo od tzw. wkopania pierwszej łopaty po rozruch, szkolenie i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Budowa basenu to nie zakup samochodu, gdzie jak dokonamy złego wyboru to po prostu sprzedamy auto. To wiązanie się z wykonawcą na lata i warto wybrać odpowiednią firmę.

Baseny przelewowe znamy z basenów publicznych. Baseny przelewowe prywatne to inna para kaloszy, to nie ohydne kratki przelewowe i smród chlorem. Baseny przelewowe wykonane z naturalnego kamienia, płytek ceramicznych lub stali nierdzewnej to wyjątkowy produkt Premium dla wyjątkowego Klienta.

Basen_przelewowy_01.jpg
Basen_Magiline_2022 (14).jpg
Basen_Infinity_02.jpg

Możesz kupić na OLX basen dmuchany i też będzie mokra woda:-) Baseny które my budujemy są o lata świetlne wyższej jakości niż kupione gotowe wytłoczki. Czasami lepiej nie mieć basenu, niż mieć za kilka lat staw. Budowa basenu to tak jak kupno helikoptera, nie może być niskiej jakość. Helikopter musi mieć tyle samo startów co lądowań. Nasza firma stawia na przemyślane zakupy najwyższej jakości, najlepsze sprawdzone międzynarodowe standardy, sprawdzone marki, europejskie fabryki dostarczające baseny sprawdzone w naszych Polskich warunkach geograficznych. Inspirujemy i doradzamy Klientom którzy wiedzą za co płacą.

Zjawiskowe baseny ze ścianą akrylową są marzeniem nie jednego człowieka. My spełniamy takie marzenia i co najważniejsze wszyscy nasi Klienci są zadowoleni:-) Baseny ze ścianą akrylową mają w sobie to coś czego nie ma inny basen. Mowa o niepowtarzalnym design-e, pozytywnych emocjach i podziwie gustu, nie zazdrości.

Particulier_Israel_beweegbare-vloer-zonnedek-11.jpg
Basen_Magiline_2022 (14).jpg
Particulier_beweegbare-vloer_Engeland-Glouchestershire-02.jpg

Czyste piękno połączone z innowacyjną technologią basenową. To baseny z ruchomym dnem. Tylko kilka firm na całym świecie ma takie rozwiązania. My pracujemy z najlepszą firmą w Europie. Opatentowany system ruchomego dnia w oparciu o hydraulikę wodną sprawia, że basen jest bezpieczny, czysty i luksusowy. Czego chcieć więcej no może żeby był tani i szybko zrobiony. Tak to zapewnia MagicPools. Pojęcie tani jest w produktach luksusowych pojęciem względnym, (dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, oni je mają i wydają). Co do czasu: spiesz się powoli, precyzyjnie i dokładnie: tak pracujemy i dlatego zawsze dostarczamy przetestowane najwyższej jakości produkty. 

bottom of page